info@mersincicekhaliyikama.com

TEKLİF AL
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Mersin'de faaliyet gösteren halı yıkama firmamız, 2018 yılından bu yana müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Halılarınızı, yorganlarınızı, battaniyelerinizi, yastıklarınızı, yataklarınızı ve koltuklarınızı en uygun fiyatlarla temizliyoruz.

Deneyimli ve eğitimli personelimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve kaliteli temizlik ürünlerimizle halılarınızı ve diğer ev tekstillerinizi titizlikle temizliyoruz. Ayrıca, müşterilerimize özel farklı yıkama seçenekleri sunuyoruz. Örneğin, halılarınızı ve diğer ev tekstillerinizi çevre dostu yöntemlerle yıkayabiliriz.

Müşteri memnuniyeti, firmamızın en önemli önceliklerinden biridir. Bu nedenle, müşterilerimizden gelen geri bildirimlere büyük önem veriyor ve her zaman müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz.

Evinizdeki halılarınızın, yataklarınızın, yorganlarınızın, battaniyelerinizin, yastıklarınızın ve koltuklarınızın temizliğiyle ilgilenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmetimizle evinizin hijyenik ve temiz olmasına katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
Whatsapp
Konum Gönder
Hemen Ara